سلام دوباره

سلام دوباره به همه دوستان عزیز

حالتون خوبه ؟ سر حالید ؟ خوش میگذره؟

میخوام بدونید من از این آدم هایی نیستم که مثلا یک نفر بهش جواب رد داده و حالا عقده ای شده و میخواد از دخترا بد بگه و وبلاگ باز کرده ، نه دوستان عزیز . من میخوام از تجربه هام براتون بگم ، از چیزایی که دیدم ،از کارایی که کردم ، از چیزایی که شنیدم و از چیزایی که یا دگرفتم. هدف من اینه که بهتون بفهمونم چقدر بزرگید و یک دختر ارزشش رو نداره که حتی یک قطره اشک تو چشمای نازنین شما جمع بشه . باید اعتماد به نفس داشته باشید . هیچ وقت فکر نکنید شما یه چیزایی رو از بقیه کمتر دارید ، همیشه خودتون رو بالا بگیرید ولی مغرور نباشید ، این رازه موفق شدنتون تو زندگیه .

میدونید چرا شما به یک دختر علاقه مند میشید؟؟؟ چون یک کمبود رو در خودتون احساس کنید ، به نحوی شما سعی کنید با اون خودتونو کامل کنید ، غافل از اینکه دختر های این دور و زمونه هیچ کدوم به این فکر نمیکنند که به شما کمک کنن یا بخوان دوستتون داشته باشن آحرش این شمایید که پشیمون از کاراتون میشید. (البته اینم بگم نه همشون ولی اکثرشون ) اونا فقط به این فکر میکنن که شما با شما جلوی دوستاشون حرف بزنن یا با دوستشون شما رو بیرون ببرن تا بگن بابا ما هم اینکاره ایم و 1000 تا خاطر خواه داریم.یا به فکر اینن که همش با ماشین شما برن اینور و اونور و همش واسشون خرج کنید.

و این شمایید که بعد از مدتی که باهاش هستید و طرفتون یکی بهتر و پولدارتر از شما پیدا میکنه شکست میخورید و بازی رو میبازید. دوستی بین یک پسر و دختر یک بازی که هر کی زرنگتر باشه پیروز میدان میشه.

پس هیچ وقت ساده نباشید و به هیچ دختری راحت اطمینان نکنید. البته وقتی بعد از 3-4 سال دیدید نه واقعا به پاتون وایساده میتونید یکم بهش روی خوش نشون بدید.

ولی بدونید همه دختر ها مثل هم هستن. البته هر چیزی استثنا داره و این یکی هم بعضی وقت ها داره.

وقتی با یک دختری تموم می کنید دیگه دنبالش نرید ، هر چی خاطره و عکس و شماره ازش دارید بسوزونیدشون وگرنه همونا مجبورتون میکنه که دوباره برید طرفش و بهش گبید که ببخشتون . وقتی یکی بعد از چند مدت بهتون جواب رد میده دیگه دنبالش نرید . شک نکنید یا پای یکی دیگه وسطه یا اصلا دوستون نداره و همش یک بازی بچه گانه بوده . هیچ وقت عشق رو از کسی گدایی نکنید.


در ضمن این وبلاگ همش در مورد بد گفتن از دخترا نیستش ، شاید توشون که لایق شما باشه هم پیدا بشه !!!!! ولی شما باید برای موفقیت خودتون این رو باور کنید که شما بزرگید و هیچکس نمیتونه شما رو خرد کنه وباید بدونید که دختری که لایق داشتتن شما باشه تو این دنیا به ندرت پیدا میشه.


همتونو دوست دارم فعلا بای


در ضمن نظر یادتون نره!!!میخوام تو وبلاگ یکم متنوع تر فعالیت کنم پس منتظر نظراتتون هستم

 

در ضمن بلاگفا من تعطیل شد و پرشیان بلاگ جاشو گرفت !!!!!

/ 0 نظر / 7 بازدید