!!!!JUST LIVE YOUR LIFE!!!!

دوست دارم محیط وبلاگمون دوستانه باشه!!!!!!!!!

آهنگ جدید و فوق العاده زیبا و احساسی از سهند Quazi و علی سونامی با همراهی رضا Arez . وحید Flo و وحید PatRix (رپلرزه)بنام خداحافظ پیشنهاد میکنم از دست ندید

 

آهنگ فوق العاده زیبایی شده که امیدوارم لذت ببرید !!!!!!!!!!

 

 

 

 

http://rap08.ir/mosh/Khodahafez%20-%20Ali%20Sonami%20Feat.%20Reza%20Arez%20-%20Vahid%20Patrix%20-%20Vahid%20Flo%20&%20Sahand%20Quazi%20-%20Raplarzeh%28RApFA3.com%20&%20RapFA.com%29.mp3

 

http://rap08.ir/mosh/Khodahafez%20-%20Ali%20Sonami%20Feat.%20Reza%20Arez%20-%20Vahid%20Patrix%20-%20Vahid%20Flo%20&%20Sahand%20Quazi%20-%20Raplarzeh%28RApFA3.com%20&%20RapFA.com%29.zip

نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸۸/٥/۱٥ساعت ۱۱:٥٩ ‎ق.ظ توسط پیمان نظرات () |

همه ما به کرات این جمله را گفته ایم و یا شنیده ایم : قلبم شکست،آیا به راستی قلب انسان می شکند؟؟ سندرم قلب شکسته اولین بار در سال 1991 توسط پزشکان ژاپنی شناسایی و به عنوان « تاکوتسوکاردیومیوپاتی»، نامیده شد.تاکوتسو ظرفی است که ژاپنی‌ها در آن ماهی می‌ریزند، عکس‌هایی از قلب افرادی که تجربه ابتلا به این سندرم داشته‌اند نشان می‌دهد که....
گاهی هنگام شنیدن یک خبر بد مانند از دست دادن یک عزیز،ناگهان احساس دردی در قفسه سینه می‌کنیم.این نوع عکس العمل- درد در قفسه سینه و یا چیزی شبیه حمله قلبی هنگام شنیدن خبر بد- پدیده ای است که پزشکان آن را سندرم «قلب شکسته» می‌نامند.

علت ایجاد سندرم قلب شکسته چیست؟

به نظر می رسد افزایش ناگهانی سطح هورمون های استرس مانند آدرنالین،ممکن است به طور موقت باعث آسیب به قلب شود.اگرچه هنوز به طور کامل مشخص نیست که این هورمون ها چگونه به قلب آسیب می رسانند.اما آنچه که کاملاً مشخص است،سندرم قلب شکسته بعد از یک رویداد ناراحت کننده فیزیکی یا احساسی ایجاد می‌شود.

آیا سندرم قلب شکسته خطرناک است؟

در موارد بسیار نادر این سندرم باعث مرگ فرد می‌شود.با این وجود،بسیاری از افرادی که تجربه این سندرم را دارند به سرعت بهبود می‌یابند و این سندرم اثرات طولانی مدت مضر برایشان ندارد.

چه کسانی بیشتر در معرض ابتلا به سندرم قلب شکسته هستند؟

تحقیقات نشان داده است که زنان بسیار بیشتر از مردان دچار این سندرم می‌شوند.نزدیک به 9 مورد از 10 مورد این سندرم به زنان و بیشتر در سنین 50 سالگی یا بالاتر مربوط می‌شود.

علائم سندرم قلب شکسته چیست؟

علایم این سندرم مشابه علایم حمله قلبی است.با شروع درد در قفسه سینه و تنفس کوتاه،درد ممتد و مزمن در قفسه سینه ممکن است مربوط به حمله قلبی باشد که در این صورت سریعاً باید به پزشک مراجعه کرد.

سندرم قلب شکسته چگونه درمان می شود؟

به دلیل تحقیقات کم در این زمینه هنوز راه درمان مشخصی برای آن به اثبات نرسیده است.اما چیزی که در ابتدا مهم است افتراق آن از حمله قلبی می‌باشد. بیشتر افراد به طور خود به خود بهبود می یابند،اما پزشک شما ممکن است داروهای متسع کننده عروق یا بتابلاکر برای شما تجویز کند.

چگونه سندرم قلب شکسته را از حمله قلبی تشخیص دهیم؟

بیشتر اوقات حمله قلبی از انسداد کامل عروق قلب بوسیله لخته‌های خونی ایجاد می شود.اما در سندرم قلب شکسته عروق بسته نمی‌شوند اگر چه جریان خون کندتر می‌شود.آنژیوپلاستی عروق یا گذاشتن استنت در درمان حمله قلبی موثر می باشند اما این درمان‌ها در این سندرم موثر نمی باشند.

آیا این سندرم دوباره رخ می دهد؟
احتمالاً بله. بعضی از تحقیقات نشان می‌دهد سندرم قلب شکسته می تواند در ده درصد موارد چندین بار اتفاق بیفتد.
نوشته شده در سه‌شنبه ۱۳۸۸/٥/۱۳ساعت ۱٢:٢۸ ‎ب.ظ توسط پیمان نظرات () |

ماجرای دو دختر نوجوان
با آرایش‌های تند و زننده در کنار خیابان!این روزها زیاد به این چند جمله که از لابه لای یکی از کتابهای «پائولو کوئیلو» نویسنده شهیر برزیلی خوانده‌ام، فکر می‌کنم: «سراسر زندگی انسان برروی زمین، در همین خلاصه می‌شود: یافتن بخش دیگر. مهم نیست که وانمود می‌کند در جستجوی حکمت است، یا پول یا قدرت. اگر نتواند بخش دیگر خودش را بیابد، هر آنچه به دست آورد، ناقص خواهد بود. فراتر از همه چیز، مسوؤول آنیم که در هر زندگی دست کم، یک بار، با بخش دیگر خود که در راه ما تجلی خواهد کرد، یگانه شویم. حتی اگر فقط برای چند لحظه باشد. چون این لحظات، عشقی چنان عظیم به همراه خواهد داشت که بقیه روزگار ما را توجیه می‌کند»ساعت پنج و نیم عصر است، نمی‌دانم از دفتر مجله تا پل گیشا را چگونه آمده‌ام، حس می‌کنم در عالمی قدم می‌زنم که هیچ اراده‌ای از خود ندارم، سرم گیج می‌رود. صدای آدم‌ها و اتومبیل‌ها و هوای سنگین اولین عصر گرم بهاری بر وجودم سنگینی می‌کند.


ـ الو، الو... افشین کجایی!؟ ... چی؟ من الان زیر پلم، پس خبر مرگت، کدوم گوری گیر کردی؟... من دیگه نمی‌تونم نیگرش دارم. میگه بیشتر از این، اینجا وایسه «بد» می‌شه. مثل این که این خراب شده، مطب پاپا جونش همین دور و بره.... چی چی؟ یه بار دیگه بگو... نه، نه نشنیدم، داره باطری موبایلم تموم می‌شه، چی می‌گفتی افشین نشنیدم. خیلی خب، ولی فقط یه ربع دیگه منتظرت می‌مونم.

ـ پس چی شد لیلی؟ «افشین» نمی‌یاد؟ دیرم شده الانه که بابام از اینجا رد شه. اصلا بیا بریم.

- نه نه... باهاش تماس گرفتم گفت رفته دنبال «بهراد» آخه این موقع‌ها اون تازه از باشگاه می‌یاد. تقصیر خودته گفتی یه تیکه تموم عیار می‌خوای گفتیم «بهراد». اما خود مونیم ها، عجب اعجوبه ای رو انتخاب کردی دختر!


دو دختر نوجوان شاید ۱۶ یا ۱۷ ساله بودند، مانتوهای سرمه‌ای و کیف مدرسه‌شان با آن آرایش‌های تند و زننده توی چشم می‌زد. تقریبا جوان و پیر هر کس از دو سوی خیابان می‌گذشت نگاهی و یا لبخندی و کلمه ای نثارشان می‌کرد. یکی از آن دو که به نظر می‌رسید کار کشته تر است گوشی تلفن همراهش را دایم طوری توی دست می‌گرفت که عابران ببینند و بفهمند که او هم موبایل دارد. تصور میکنم این یکی برای آن دیگری کسی را لقمه گرفته بود و داشت زمینه آشنایی دوستش را با جوانی فراهم می‌کرد.

به انتظار اتوبوس بودم اما فکر می‌کنم در لحظه ای که همه حواسم در پی آن دو نوجوان بود دو سه اتوبوس آمد و پر شد و به راه افتاد. نمی‌دانم چرا از لحظه‌ای که ناخواسته گفتگوی تلفنی آن دخترک را شنیده ام نگران آن دو هستم؟ فکر می‌کنم حدود ۲۰ دقیقه‌ای گذشت یک پراید سفید در حالی که صدای سنگین موزیک تند آن تقریبا بر تمام فضای پیاده رو و خیابان حاکم بود و توجه بسیاری را به خود جلب می‌کرد به سرعت و با فاصله‌ای بسیار اندک از آن دو دختر نوجوان ناگهان ترمز کرد، هر دو دختر از صدای شدید ترمز اتومبیل از جا پریدند و دختر ناشی که دوستش او را «فتانه» صدا می‌کرد از ترس داخل جوی کنار خیابان افتاد. در لحظه‌ای عجیب و به یادماندنی و در حالی که دو پسر جوان و «لیلی» تلاش می‌کردند فتانه را از داخل جوی کنار خیابان بیرون آورده و آرامش کنند، فریاد مردی میانسال همه را هاج و واج سر جای خود میخکوب کرد. با فاصله‌ای نه چندان دور از پراید جوانان یک پژو تیره رنگ پارک شده بود و مردی خشمگین در حالی که گوشی تلفن همراهش و سوئیچ اتومبیلش را در جیب کت جای می‌داد به سرعت به طرف دو جوان یورش برد. هر دو جوان بی‌خبر از همه جا مات و متحیر به مرد چشم دوختند. «لیلی» به سرعت برق و باد صحنه را ترک کرد و فتانه در حالی که زبانش بند آمده بود کمک می‌خواست و لابه لای کلمات نامعلومی که ادا می‌کرد می‌گفت: پدرم...

دو جوان ناگاه به خود آمده و از جا در رفتند. «فتانه» هم چنان کنار جوی خیابان، بر زمین مانده بود، پراید با صدای مهیبی از جا کنده شد و درست در لحظه‌ای که پدر «فتانه» خود را به اتومبیل رسانده بود، آنها توانستند از مهلکه بگریزند.

قلبم به شدت می‌تپید. همان لحظه اتوبوس دیگری رسید. از آنچه بین «فتانه» و پدرش گذشت بی‌خبر ماندم اما در حالی که اتوبوس در مسیر بزرگراه جلال آل احمد به سمت غرب پیش می‌رفت جمیعتی را دیدم که دور مردی حلقه زده بودند، چیز زیادی دیده نمی‌شد اما از صحنه مشخص بود که مرد تصادف کرده حال خوشی ندارد، پلیس، آمبولانس و جمعیتی که لحظه به لحظه بر تعدادشان افزوده می‌شد. پنجره اتوبوس را با فشار باز کردم.

ـ خدا لعنت شون بکنه... بی‌وجدانا زدن و در رفتن.

ـ بیچاره پیرمرد... می‌گن یه پراید بود با دو تا جوون...

ـ می‌گن خیلی خون ازش رفته... آخه یکی نیس بگه می‌زنی چرا این قدر مرد نیستی نیگر داری ببینی مرده یا زنده است؟...

بار دیگر این جمله در ذهنم زنگ می‌خورد:

«سراسر زندگی انسان برروی زمین، در همین خلاصه می‌شود: یافتن بخش دیگر. مهم نیست که وانمود می‌کند در جستجوی حکمت است، یا پول یا قدرت. اگر نتواند بخش دیگر خودش را بیابد، هر آنچه به دست آورد، ناقص خواهد بود. فراتر از همه چیز، مسوول آنیم که در هر زندگی دست کم، یک بار، با بخش دیگر خود که در راه ما تجلی خواهد کرد، یگانه شویم. حتی اگر فقط برای چند لحظه باشد. چون این لحظات، عشقی چنان عظیم به همراه خواهد داشت که بقیه روزگار ما را توجیه می‌کند».ما برای رسیدن به خواسته هامون حاظریم هر کاری بکنیم ، ولی به نظرتون این درسته؟؟؟؟
نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸۸/٥/۱۱ساعت ٤:٤٠ ‎ب.ظ توسط پیمان نظرات () |

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای سیاوش قمیشی با نام رفیق با سه کیفیت متفاوت که برای حمایت از جنبش سبز مردم ایران خونده شده.

 

من که عاشق صدای این خواننده و آهنگهاش هستم

 

امیدوارم لذت ببرید.

 

در ضمن این هارو باری متنوع شدن وبلاگ میذارم و به زودی مقاله هایی در مورد عشق وشکست عشقی براتون قرار میدم که فوق العاده هستن.

 

آهنگ با کیفیت MP3 192

 

http://www.dl-musicbaran.com/Single/1388/Mordad/10/Siavash%20Ghomeishi%20-%20Rafigh.mp3

 

http://rapidshare.com/files/262440770/Siavash_Ghomeishi_-_Rafigh.mp3

نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸۸/٥/۱۱ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ توسط پیمان نظرات () |


Design By : Night Skin